mobilna wulkanizacja

O firmieNasza firma JUROKO oferuje swoim klientom usługi z zakresu wulkanizacji. Bardzo ważnym atutem naszej działalności jest mobilny serwis, w ramach którego dojeżdżamy do klientów we wskazane przez nich miejsce w celu naprawy lub wymiany ogumienia. Dodatkowo nasza firma specjalizuje się w sprzedaży opon oraz felg. Nasz asortyment jest szeroki i obejmuje ogumienie oraz felgi do praktycznie wszystkich typów pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Serwis mobilny prowadzony przez naszą firmę realizuje usługi wulkanizacyjne w dowolnym czasie i miejscu, o którym decyduje klient. Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem przekładają się na bardzo skuteczną realizację wszystkich rodzajów usług związanych z serwisowaniem ogumienia. Oferta jest kierowana do klientów indywidualnych oraz firm z powiatu wieluńskiego oraz miast, takich jak Kępno, Bełchatów, Kłobuck, Kluczbork, Złoczew oraz Sieradz. Warto też dodać, że nasz serwis działa w trybie całodobowym przez 7 dni w tygodniu, również w niedziele i dni świąteczne.

 

Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: opony nowe, opony używane, felgi stalowe nowe, felgi używane stalowe, felgi aluminiowe nowe, felgi aluminiowe używane, śruby do felg aluminiowych, śruby do felg stalowych

 

Usługi serwisowe obejmują prace: prostowanie felg, wyważanie felg aluminiowych, naprawa opon, szeroko pojęta wulkanizacja.

 

Wszystkie produkty sprzedajemy kompletami lub parami, zarówno odbiorcom detalicznym, jak i hurtowym. Serwisujemy opony do wszystkich marek, modeli oraz typów pojazdów. Oferujemy fachową pomoc i doradztwo. Usługi naszej firmy nie są drogie i dodatkowo są objęte gwarancją. Oprócz standardowych rozmiarów, możemy dostarczyć ogumienie o nietypowych rozmiarach.